Beágyazott szoftverfejlesztő (Budapest)

Kliensünk egy Németországi központú autóipari fejlesztő cég, mely az autóipari fejlesztések összes területén jelen van és a jövőben kiemelkedő figyelmet fordít az elektronikai területek további fejlesztésére. Mind a Győri, mind a Budapesti csapataikat szeretnék beágyazott fejlesztőkkel bővíteni.

Beágyazott szoftverfejlesztő

Feladatok

Feladatok:

  • Legújabb technológiák fejlesztése az infotainment-, karosszériaelektronikai-, valamint vezetést segítő rendszerek és biztonságtechnikai vezérlőegységek területén
  • Érdekes és változatos autóipari szoftverfejlesztési projektek funkció- és applikációfejlesztése, valamint tesztelése autóipari környezetben
  • Kifinomult elektronikai rendszerek fejlesztése beágyazott alkalmazásokhoz C (vagy C++)  nyelven
  • Szériagyártású rendszerek fejlesztés AUTOSAR-szabvány alapján vagy prototípus projektek fejlesztése
  • Szoros együttműködés a szoftver-, hardver-fejlesztés és a tesztelés területei között

Követelmények

  • Műszaki szakirányú végzettség (villamosmérnök, informatikus) vagy ezzel összehasonlítható technikusi végzettség
  • Általános hardware/software ismeretek, valamint a C (vagy C++) programnyelv magasszintű ismerete
  • Felelősségteljes, önálló, strukturált és célorientált munkamorál
  • Kommunikációs szintű német vagy angol nyelvtudás
  • Önálló munkavégzés, rugalmasság, terhelhetőség
  • Jó kommunikációs készség, csapatszellem, kreativitás

Előnyt jelent:

  • Járművillamossági vagy –elektronikai tapasztalat
  • UML-modell alapú szoftverfejlesztési tapasztalatok, valamint tipikus fejlesztési folyamatok ismerete, mint V-modell vagy ASPICE
  • AUTOSAR-projektekben szerzett tapasztalat

Amit kínálunk

  • Versenyképes fizetés, cafeteria rendszer
  • Teljesítményfüggő 14. havi prémium kifizetés
  • Lakhatási támogatás
  • Ingyenes egészségügyi ellátás, manager szűrés
  • Szakmai és idegen nyelvi ismeretek bővítése
  • Dinamikusan fejlődő fiatalos csapat

Budapest