Beszállítói minőségbiztosítási mérnök (Pest megye)

Pest megye

A hirdetés már lejárt!

Beszállítói minőségbiztosítási mérnök

Automotive industry – IATF – SQA – SQE – Supplier Quality Engineer ( PEST megye)

Az Ön új cége

Egyedi termékportfólióval rendelkező nemzetközi gyártópartnerünk a kapacitás intenzív bővítése miatt keresi új munkatársait Beszállítói Minőségbiztosítási Mérnök pozícióba.

Legfontosabb feladatai az új munkakörben:

  • A beszállított alapanyagok ellenőrzése az IATF és a cég saját előírásai alapján;
  • Reklamációk nyomon követése 8D riport segítségével;
  • Beszállítók kiválasztásában való aktív közreműködés;
  • A termelés folyamatosságának védelmének érdekében azonnali intézkedések meghatározása, bevezetése;
  • Beszerzési döntésekben való közreműködés.

Mire van szüksége a sikerhez

A pozíció sikeres betöltéséhez feltétlenül szükség van minimum 3 év, autóipari minőségbiztosításban szerzett tapasztalatra. Fontos továbbá az is, hogy ez a tapasztalat részben / egészben beszállítói területen legyen. Emellett nélkülözhetetlen az angol nyelv magabiztos ismerete és a felsőfokú műszaki végzettség megléte.

Bármilyen auditori képesítés előnyt jelent.

Mire számíthat partnerünktől

Megbízónk világszinten jelentős szereplő az elektronikai gyártás területén; intenzív növekedésének köszönhetően hosszútávon számos karrierlehetőséget tud nyújtani leendő munkatársai számára. Az alapbéren kívül kiemelkedő cafetéria és akár többhavi bónusz is elérhető a jövendőbeli SQA mérnök számára.

Mit kell tennie most
Amennyiben érdekesnek találta a lehetőséget, kattintson a ‘jelentkezem’ gombra és küldje el nekünk frissített angol önéletrajzát.