Betanított operátor (Tököl)

A hirdetés már lejárt!

Műanyagipari partnerünk részére munkatársakat keresünk BETANÍTOTT OPERÁTOR munkakörbe fröccsöntő gépek mellé Tökölre

Betanított operátor

Feladatok

- műanyag alkatrészek sorjázása, csomagolása
- dokumentáció elkészítése, selejtek kezelése
- termékek minőségi és mennyiségi ellenőrzése
- folyamatos munkarendben történő munkavégzés (2 x 12 óra munka – 6:00-18:00 / 18:00-6:00, majd 2 pihenőnap)

Követelmények

- legalább 8. osztályos általános iskolai végzettség
- precíz munkavégzés
- hasonló munkakörben vagy gyártókörnyezetben szerzett tapasztalat ELŐNYT jelent
- ha dolgoztál már folyamatos munkarendben, szintén előnyt jelent

Amit kínálunk

- könnyű fizikai munka (részben ülőmunka)
- akár azonnali munkakezdés
- versenyképes jövedelem (nettó 200.000-210.000 Ft)
- hosszú távú munkalehetőség a cég saját munkavállalójaként
- egyéb juttatások: nettó 8.000 Ft Cafeteria, bruttó 38.500 Ft bónusz
- HÉV-vel könnyen megközelíthető (H6-os)
- utazási hozzájárulás (bérlettérítés, benzintámogatás)

Munkavégzés helye

Tököl

Tököl