Business Continuity Management trainee (Budapest)

Ha rendelkezel ügyfélorientált szemléletmóddal, folyékony német nyelvtudással valamint Veritas szoftverek ismeretével, úgy ne hagyd ki a lehetőséget és jelentkezz hozzánk

Business Continuity Management trainee
(Budapest)

Pont téged keresünk, ha legalább 1 évig még van hallgatói jogviszonyod és nálunk szeretnél dolgozni. Miért jó ez neked és nekünk is? A válasz egyszerű: beleláthatsz az igazi üzleti életbe és sok új dolgot tanulhatsz, mint például elég bátornak lenni, hogy beszélj másokkal, felkeress másokat információ gyűjtés céljából, hogy megértsd a folyamatokat, riportokat készíts és nem utolsó sorban rendszeres és ad-hoc jellegű eseményeket szervezz. Az ideális jelölt képes egyedül dolgozni, átgondolni és megoldani a problémákat professzionális segítséggel és mer kérdezni. Business Continuity tapasztalat hiánya nem kizáró ok, mindent meg lehet tanulni, ha kitartó, precíz és nagyon lelkes vagy. Jelentkezz most és csatlakozz egy nagyon jó hangulatú, vidám csapathoz.

Feladatok

  • A Business Continuity management (BCM) rendszer dokumentumainak karban tartása.
  • A Business Continuity tervek frissítése, napra készen tartása, létrehozása.
  • Meetingek szervezése. Beérkező kérdések megválaszolása.
  • Kontaktlista és szállítási lista napra készen tartása.
  • A szervezet különböző szintjein lévő kollegák felkeresése, kapcsolat tartása.
  • A Business Continuity Manager támogatása a napi munkája során.
  • BCM folyamatok nyomon követése, riportálása és ellenőrzése.

Elvárások

  • Merj beszélni, kérdezni és válaszolni.
  • Tervezd meg a saját munkád.
  • Hatékony Time Management.
  • Pár hónap irodai tapasztalat elengedhetetlen. Microsoft Outlook vagy hasonló levelezési rendszer ismerete.
  • MS Office programok haladó szintű ismerete.
  • Folyékony angol nyelvtudás írásban és szóban.

Budapest