Cost Engineer (Érd)

Partnerünk a világ elsőszámű független vállalatcsoportja, akik motorok (belsőégésű, hibrid, elektromos), elektromos hajtásláncok és akkumulátorok fejlesztésével foglalkozik főleg autóipari partnerei számára. Ezen túl részt vesznek a termékek szimulációs, tesztelési és kalibrációs folymataiban is egyaránt. Az általuk fejlesztett termékekkel személyautókban, kamionokban és önvezető autókban is találkozhatunk. Számukra keresünk költségelemző mérnököt.

Cost Engineer

Feladatok

Az új költségelemző mérnök munkájának fő fókuszában a költségelemzési, értékelő és költségoptimalizálási fejlesztési projektek vezetése és menedzselése lesz. Feladatai továbbá:

  • Komplett járművek, hajtáslánc főegységek és alkatrészek valósághű költségszámításai és elemzései fejlesztési projektekben és benchmark elemzésekhez kapcsolódóan
  • Szériagyártású konstrukciók, illetve gyártási folyamatok költségcsökkentési lehetőségeinek meghatározása
  • Gazdaságossági és célköltség számítások
  • Jelentések és prezentációk készítése
  • Belső és vevői munkatalálkozók szakmai támogatása

Követelmények

Az ideális jelölt rendelkezik:

  • BSc/MSc diplomával gyártástechnológia vagy anyagtudomány szakirányon
  • Költség- és minőségalapú mérnöki szemlélettel
  • Céltudatossággal és proaktivitással
  • Alapos MS Office ismeretekkel
  • Kommunikációképes angol vagy német nyelvismerettel
  • Nyitott gondolkodásmóddal, rugalmassággal, magabiztossággal és precizitással
  • Továbbá előnyt jelent:
    • 2-3 év költségelemzői gyakorlat
    • CAx és PLM szoftverek felhasználói szintű ismerete

Amit kínálunk

Amit a partnerünk kínál:

  • Versenyképes bérezés
  • Magánegészségügyi biztosítás
  • Kedvezményes élet és balesetbiztosítás,
  • Nyelvi kurzusok és készségfejlesztő tréningek
  • Stabil nemzetközi céges háttér
  • Hibrid munkavégzés lehetősége
  • Lehetőség nemzetközi környezetben való munkavégzésre
  • Céges shuttle buszok Érd és Budapest között

Munkavégzés helye

Érd

Érd