Ehs munkatárs (Rétság)

Legyünk együtt sikeresek!

Nemzetközi tulajdonban lévő, több magyarországi leányvállalattal is rendelkező és BŐVÜLŐ vállalat részére keresünk tapasztalt kollégát, az alábbi pozícióba:

Ehs munkatárs

Feladatok

  • Jogszabályi és vállalati előírások alapján a munkavédelmi, tűzvédelmi, egészség- és környezetvédelmi feladatok szervezése;
  • Munkavédelmi szaktevékenység ellátása (szabályzatok és kockázatelemzések készítése, balesetek kivizsgálása, bejárások stb.);
  • Munkavédelmi, tűzvédelmi és környezetvédelmi oktatások megtartása;
  • Biztonságtechnikai és környezetvédelmi mérések, felülvizsgálatok megszervezése;
  • ISO 14001 környezetirányítási rendszer, ISO 45001 MEBIR bevezetése, fenntartása, fejlesztése, auditok koordinálása;
  • Hulladékszállítások lebonyolítása;
  • Kapcsolattartás hatóságokkal, bevallások, adatszolgáltatások készítése;
  • Riportolás a gyárigazgató részére direktben;
  • Hatósági szemléken cégképviselet.

Elvárások

  • Felsőfokú szakirányú végzettség; és
  • Min. középfokú munka- és tűzvédelmi szakképesítés és tapasztalat ezen a területen, min. 3 év;
  • KIR fejlesztésében és működtetésében szerzett tapasztalat - környezetvédelmi múlt!;
  • Angol nyelvtudás.

Amit kínálunk

  • Motiváló, abszolút versenyképes jövedelem.
  • Folyamatos fejlődési lehetőségek egy nemzetközi környezetben.
  • Állandó kihívások egy dinamikus, sikerorientált csapatban.

Előnyök

  • Öntödei tapasztalat és/vagy környezetmérnöki végzettség.

Munkavégzés helye

  • Rétság, Vác

Az állásra jelentkezni a [email protected] e-mail címen keresztül lehet!
Tárgy mezőben: EHS és környezetvédelmi specialista

Amennyiben szeretne az aktuális állásainkról értesítést kapni, akkor kérjük, ide kattintva regisztráljon be hozzánk!
Hire-One Személyzeti Tanácsadó Kft. Nyilvántartási szám: 3376-1/2008.
További információ esetén kérjük az alábbi telefonszámokon szíveskedjenek érdeklődni:+36-30/306-74-10 (Kobli Ágnes).

Rétság