Elektronikai műszerész( Pest megye, Szabolcs-Szatmár-Bereg megye) (Budapest)

Irodatechnikai, Számítástechnikai képviselet Budapesti és Nyíregyházi telephelyére keres főállású

Elektronikai műszerészt

FELADATOK, ÉS FELELŐSSÉGEK:

  • Ügyfeleknél használatos irodatechnikai eszközök javítása, karbantartása, tisztítása
  • Szervizelési munkák adminisztrációja

Elvárások:

  • Minimum középfokú műszaki végzettség
  • Műszaki érzék (szerelési képesség)
  • B kategóriás jogosítvány
  • Precizitás, pontosság, önállóság
  • Ügyfél-orientáltság

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

Multifunkcionális másológépek javításában szerzett minimum 1-2 éves tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Kellemes, családias munkahelyi környezet
  • Versenyképes bérezés
  • Céges autót biztosítunk a feladatok ellátásához

Munkaidő:

napi 8 óra

Egyéb információ az állásról:

Pályakezdők jelentkezését is várjuk.

Munkavégzés helye:

  • Budapest
  • Pest megye
  • Nyíregyháza, Szabolcs-Szatmár-Bereg megye

Amennyiben hirdetésünk felkeltette az érdeklődését, küldje el fényképes, szakmai önéletrajzát a "Jelentkezem az állásra" gombra való kattintással.

Budapest