Értékesítés támogatási szakértő (Budapest)

A hirdetés már lejárt!

Generali Biztosító Zrt.

Biztosítóként a legfőbb küldetésünk, hogy óvjuk és jobbá tegyük az emberek életét.

Szükség van ránk!

Nekünk pedig Rád!

az Értékesítés Támogatási Osztály

Értékesítés támogatási szakértő (kommunikációs és controlling terület)

munkatársat keres.

Kik vagyunk?

Szenvedélyes szakértők elszánt csapataként azon dolgozunk, hogy minél magasabb szinten támogassuk az értékesítési hálózatok munkáját, hogy a segítségükkel minél több ember életét tegyük biztonságosabbá szolgáltatásainkkal. Összetartó csapatként, kreatív ötleteinkkel ösztönözzük, tudásunkkal támogatjuk egymást.

Kit keresünk?

Egy olyan sokoldalú tehetségre van szükségünk, aki proaktív hozzáállású, kreatív gondolkodású, kiemelkedő kommunikációs készséggel rendelkezik, önálló, rugalmas és jó problémamegoldó képesség jellemzi. Ami a pozíció betöltése szempontjából fontos:

  • főiskolai végzettség;
  • affinitás a minőségi hírlevél szerkesztés és előállítás területén;
  • a kigyűjtött adatokból kimutatások készítésére, értékelések önálló kialakítására való képesség;
  • magabiztos Excel használat;
  • pályakezdők jelentkezését is várjuk!

Feladataid lesznek

  • értékesítési terület html alapú hírleveleinek készítése;
  • tájékoztató anyagok és kiadványok szerkesztése;
  • egyéb grafikai anyagok összeállítása az értékesítés részére;
  • rendszeres hírlevél és kommunikációs anyagok publikása, a folyamat menedzselése;
  • az értékesítés működésével kapcsolatos adatok elemzése, riportok és kimutatások készítése a döntés előkészítési folyamatokhoz;
  • adatbázisok folyamatos karbantartása és pontos nyilvántartása;
  • az értékesítés támogatáshoz kapcsolódó projektekben való részvétel.

Előnyt jelent

  • adatbázis kezelő rendszerek ismerete;
  • grafikai szerkesztő programok ismerete;
  • kiadványszerkesztési, HTML alapú hírlevél készítési ismeretek;
  • hasonló feladatkörben szerzett tapasztalat;
  • angol nyelvtudás.

Pályázathoz szükséges

Jelentkezésedhez küldd el nekünk jövedelemigénnyel megjelölt szakmai önéletrajzodat.

Ahol dolgozni fogsz

  • jól megközelíthető, központi helyen, metró mellett, a Generali Biztosító Teréz körúti székházában (1066 Budapest, Teréz körút 42-44.);
  • ha sportolni szeretnél, nem kell messze menned: Váci úti székházunkban fitneszterem található. Sőt TRX, jóga és egyéb csoportos sporttevékenységre is van lehetőség;
  • Római-parti Generali Akadémia és Szabadidőközpontunk számos kikapcsolódási lehetőségeket kínál és medencével vár;
  • Generali Futóklubunk is tárt karokkal vár;
  • ebédszünetben pedig a székházban lévő saját éttermünkben vagy a közeli szuper helyeken próbálhatod ki kedvenc fogásaidat;
  • béren kívüli juttatási csomagunk számos különböző elemet tartalmaz köztük ingyenes céges egészségcsomagot és kafetériát is;
  • biztosítjuk a munkavégzéshez szükséges szakmai és technikai hátteret;
  • rugalmasan oszthatod be az idődet.
Budapest