Értékesítési asszisztens (Budapest)

Budapest Motors Kft.

Dinamikusan fejlődő, budapesti BMW és MINI márkakereskedés értékesítési csapatának fejlesztése érdekében

Értékesítési asszisztens

pozícióba munkatársat keres.

Feladatok:

  • értékesítési munkafolyamatok támogatása, tehermentesítése
  • finanszírozási- és biztosítási szerződések előkészítése
  • adminisztratív és szervezési feladatok ellátása
  • ügyfelekkel való kapcsolattartás

Elvárások:

  • legalább középfokú végzettség
  • személyautó értékesítési asszisztencia terén szerzett többéves tapasztalat
  • kiváló kommunikációs és kapcsolatteremtő készség
  • ápolt, kulturált megjelenés
  • felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek
  • kitűnő szervező- és problémamegoldó készség
  • ügyfél centrikus szemléletmód
  • megbízható, önálló munkavégzési képesség
  • B kategóriás jogosítvány, magabiztos vezetési tudás

Angol vagy német nyelv ismerete előnyt jelent.

Amit mi kínálunk:

  • vonzó kereseti lehetőség
  • szakmai fejlődési lehetőség
  • hosszú távú, biztos munkalehetőség

Amennyiben a meghirdetett pozíció felkeltette érdeklődését, küldje el fényképes, szakmai önéletrajzát a "Jelentkezem az állásra" gombra kattintva, fizetési igényének megjelölésével.

Budapest