Értékesítési munkatárs (Budapest)

A hirdetés már lejárt!

Folyamatosan fejlődő cégünk 1997 óta gyárt saját fejlesztésű ultrahang géleket bel- és külpiaci felhasználók számára.

Csapatunk tagját keressük benned. Ha magadra ismersz az alábbi paraméterek alapján, te vagy az emberünk!

Értékesítési munkatárs

Főbb feladatok:

  • a beszerzési folyamatok koordinálása, optimalizálása
  • értékesítési céloknak megfelelő munka végzése, a külföldi értékesítéssel kapcsolatos adminisztratív teendők ellátása
  • üzleti kapcsolatrendszer építése, és fenntartása. Vevői kapcsolatrendszer ápolása
  • az internet kiváló használata.
  • rugalmasság, rugalmas hozzáállás

Elvárások:

  • előny, ha van felsőfokú végzettséged, de nem elvárás! Az embert nézzük, nem a diplomát!
  • értékesítői, vagy értékesítési asszisztencia területén szerzett tapasztalat szintén előnyt jelent
  • a kiváló angol nyelvtudás fontos, hiszen ezen a területen napi szintű az angol nyelv használata a külföldi partnereinknek köszönhetően. Fontos, hogy magabiztosan kommunikálj velük írásban és szóban.
  • legyél kiváló szervező. Sokat kell egyeztetni az ügyfelekkel, a gyártással foglakozó kollégákkal, mivel a partnerek igényei szerteágazóak
  • precizitás
  • szeretsz és tudsz is csapatban dolgozni. Légy nyitott, keresd az újat, legyél elfogadó és befogadó.
  • a kedvesség, a türelem és a konstruktív hozzáállás fontos az ügyfeleknek
  • Légy segítőkész a partnerekkel.

Amit kínálunk:

  • versenyképes fizetés, egyéni megegyezés alapján
  • 8 órás, bejelentett munkaviszony
  • korszerű munkaeszközök
  • fiatalos, modern munkakörnyezet
  • All you can move sportpass sportkártya
  • távmunka támogatása
  • kutyabarát környezet

Munkavégzés helye:

Budapest

Kérjük, küldd el önéletrajzodat a "Jelentkezem az állásra" gombra való kattintással.

Budapest