Folyamatmérnök (Tatabánya)

  Legyünk együtt sikeresek! Autóipari termékek gyártásával foglalkozó Partnerünk részére keresünk jelöltet az alábbi pozícióba:

Folyamatmérnök
(Tatabánya)

Feladatok

  • A gyártási folyamatok és technológia felügyelete és folyamatos fejlesztése
  • A termelési folyamatban felmerülő problémák elemzése, közreműködés azok elhárításában
  • Az új és meglévő termékek ciklus- és állásidejének, valamint a selejtek folyamatos követése
  • Lean módszerének bevezetése és alkalmazása
  • Lean projektek önálló meghatározása, végrehajtása és támogatása az érintett területeken
  • A termelési folyamat, a gépek és eszközök layout-jának optimalizálása
  • A teljesítmény folyamatos javítása
  • A gyártást kísérő dokumentációk kidolgozása és karbantartása (PFMEA, CP stb.)

Elvárások

  • Szakirányú felsőfokú végzettség
  • Legalább 2 év, folyamat-mérnöki vagy hasonló szintű tevékenységben szerzett tapasztalat
  • Legalább 3 év, autóiparban vagy gépgyártásban szerzett termelési tapasztalat
  • Angol, vagy német nyelvtudás

Munkavégzés helye

  • Tatabánya

Küldje el jelentkezését a "Jelentkezem az állásra" gombra való kattintással!
A fényképes önéletrajzokat magyar vagy angol nyelven is várjuk.
Kérjük a levél tárgyába írja be a pozíció nevét és a referencia számát. Köszönjük!

Hire-One Személyzeti Tanácsadó Kft. Nyilvántartási szám: 3376-1/2008.
További információ esetén kérjük az alábbi telefonszámokon szíveskedjenek érdeklődni: +36 34/480-380, +36 30/943-02-59, +36 30/837-52-58

Tatabánya