Fröccsöntő szerszámkarbantartó (Győr) (Győr)

Legyünk együtt sikeresek!

Nemzetközi, autóiparnak beszállító partnerünknél nyílt lehetőség a következő pozícióban:

Fröccsöntő szerszámkarbantartó (Győr)

Feladatok

  • Teljeskörű szerszám karbantartói feladatok;
  • Műanyag fröccsöntő szerszámok hibaanalízise és javítása;
  • Karbantartási folyamatok fejlesztése, optimalizálása;
  • Munkatársak segítése a hibák felismerésében és kisebb javítások önálló elvégzésében;
  • Dokumentáció, eszközbeszerzés.

Elvárások

  • Középfokú, szakirányú végzettség
  • Több éves releváns fröccsöntésben szerzett tapasztalat: szerszámkarbantartás vagy szerszámgyártás területén
  • Több műszakos munkarend vállalása
  • Önálló, precíz munkavégzés

Amit kínálunk

  • Kiemelkedő juttatási csomag és alapbér
  • Bejárás támogatás
  • Iskolakezdési támogatás
  • Kedvezményes étkezési lehetőség

Munkavégzés helye

  • Győr

Az állásra jelentkezni a jakubecz.ninetta@hire-one.hu e-mail címen keresztül lehet!
A fényképes önéletrajzokat magyar nyelven várjuk.
Kérjük, a levél tárgyába írja be a pozíció nevét!

Amennyiben szeretne az aktuális állásainkról értesítést kapni, akkor kérjük, ide kattintva regisztráljon be hozzánk!
Hire-One Személyzeti Tanácsadó Kft. Nyilvántartási szám: 3376-1/2008.
További információ esetén kérjük az alábbi telefonszámon szíveskedjenek érdeklődni: +36 30/306-7413 (Jakubecz Ninetta)

Győr