Gazdasági HR asszisztens (Budapest)

A hirdetés már lejárt!

Mind-Diák Szövetkezet

Az MVM Csoport Magyarország harmadik legnagyobb vállalatcsoportja, több mint 12 ezer főt foglalkoztat és mintegy 15 országban van jelen, működése lefedi a teljes hazai energiarendszert. Dinamikus, innovatív energetikai vállalatcsoportként hazánk legnagyobb energetikai tudásközpontja is egyben.

Gazdasági HR asszisztens

Feladatok

  • Eseti gazdasági feladatok ellátása pl. leltározási feladatok
  • Meetingek szervezése, memo-k készítése
  • Outlook kezelése
  • SAP rendszer használata pl.: SRM, fizetési igények kezelése
  • Egyéb adminisztrátori feladatok ellátása
  • Nyomtatási feladatok ellátása

Elvárások

  • Nappali tagozatos, aktív vagy passzív hallgatói jogviszony
  • Magabiztos számítógépes ismeretek
  • SAP ismerete

Munkaidő

  • Heti minimum 24 órában végezhető diákmunka
  • Hosszú távú lehetőség

Amit kínálunk

  • Bruttó 1300 Ft/óra
  • Szakmai gyakorlat leigazolása

Munkavégzés helye

Budapest VIII.

Budapest