Gyógyszeralapanyag-gyártó (Dorog)

Humán Centrum Kft.

Gyógyszeralapanyag-gyártó

Leírás

Humán Centrum Kft. büszke arra, hogy működése alatt több ezer embernek biztosított országszerte törvényes, bejelentett munkahelyet, fejlődési lehetőséget számos iparágban. Célunk a munkatársak hatékonyságának növelése, fejlesztése és óvása, mely kiemelkedően fontos a vállalatok sikere szempontjából. Vezető gyógyszergyártó partnercégünk megbízásából keresünk gyógyszeralapanyag gyártó munkatársakat Dorogra az alábbi feltételekkel:

Feladatok

  • A technológiai és minőségügyi előírások szerinti ható-és gyógyszeralapanyag gyártás
  • A gyártáshoz szükséges alap-, fázis- és segédanyagok biztosítása, ezek kimérése az ehhez kapcsolodó anyagmozgatás, gépkezelés, dokumentáció vezetése

Elvárások

  • Vegyipari gépésztechnikus végzettség
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeret
  • Precíz, megbízható személyiség
  • Önálló munkavégzés
  • 3 műszakos munkarend vállalása

Munkavégzés helye

  • Dorog
Dorog