HIBAANALIZÁLÓ TECHNIKUS (Szombathely)

A hirdetés már lejárt!

CÉGÜNK AZ ALÁBBI MUNKAKÖRBE KERES ÚJ MUNKATÁRSAKAT SZOMBATHELYI TELEPHELYÉRE

HIBAANALIZÁLÓ TECHNIKUS

határozatlan idejű munkaszerződéssel:

Feladatok

  • Számítógépes hálózati eszközök , elektronikai berendezések, alkatrész szintű analízise
  • A hibás egység, illetve vevői panasz azonosítása
  • Hibás alkatrész meghatározása
  • Szükség esetén a vevő által tapasztalt hibajelenség duplikálása és izolálása
  • A fentiek dokumentálása a vevő rendszerében

Elvárások

  • Elektronikai vagy számítástechnikai végzettség
  • Számítógépes ismeret (Hardware, Software )
  • Mérőműszerek ismerte
  • Logikus gondolkodásmód
  • Pontos, precíz, önálló munkavégzés

Előnyök

  • Számítógépes hálózati ismeretek
  • Középfokú angolnyelv-tudás (főleg írásban)
  • Linux operációs rendszer alap szintű ismerete
  • CCNA végzettség, tapasztalat
  • Nyitottság a válozatos feladatokra illetve a folyamatos képzésre, fejlődésre

Hogy mit nyújt számodra az IVY?

  • Magas színvonalú technikai háttér
  • Tiszta és rendezett, jól felszerelt munkakörnyezet
  • Szakmai fejlődési és előrelépési lehetőség
  • Jelenléti bónusz
  • A jó teljesítményt kiemelten jutalmazzuk!

Munkavégzés helye

Szombathely

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldd el önéletrajzodat.

Szombathely