HoReCa manager (Budapest)

A hirdetés már lejárt!

Legyünk együtt sikeresek!

Multinacionális autóipari beszállító Partnerünk részére keresünk tapasztalattal rendelkező szakembert a következő pozícióba:

HoReCa manager

Feladatok

  • Országos HORECA üzleti, marketing- és promóciós terv elkészítése;
  • 12-15 fős országos HORECA képviselői csapat kialakítása, koordinálása, ellenőrzése;
  • Üdítőital termékek HORECA területen való értékesítése;
  • 150-200 országos TOP étteremmel és szállodával történő kapcsolat kialakítás, együttműködés, partnerkezelés. (Budapest, országos)

Elvárások

  • Gazdasági vagy élelmiszeripari felsőfokú végzettség;
  • HoReCa területén eltöltött min. 4 év;
  • Vezetői tapasztalat;
  • Angol nyelvtudás;
  • Csapatjátékos szemlélet;
  • Utazási hajlandóság ( belföld ).

Amit kínálunk

  • Dinamikus fejlődő vállalkozói környezet
  • Kimagasló juttatási rendszer
  • Céges autó magánhasználatra is
  • Folyamatos fejlődési és tanulási lehetőség
  • Nemzetközi karrier lehetőség

Előnyök

  • Üdítőitalok területén szerzett HoReCa tapasztalat
  • Éttermek és szállodaláncok ismerete

Munkavégzés helye

  • Budapest

A fényképes önéletrajzokat magyar és angol nyelven is várjuk.
Kérjük, a levél tárgyába írja be a pozíció nevét és a referencia számát is. Köszönjük!

Hire-One Személyzeti Tanácsadó Kft. Nyilvántartási szám: 3376-1/2008.

Budapest