HR asszisztens (Páty)

A hirdetés már lejárt!

Mind-Diák Szövetkezet

A Kühne + Nagel Kft. stabil, nemzetközi háttérrel rendelkező, piacvezető logisztikai-szállítmányozási cég, ahol kellemes munkahelyi légkörben, energikus és szakértő csapat tagja lehetsz HR diák munkatársként.

HR asszisztens

Feladatok

  • Jelöltek előszűrése önéletrajz alapján
  • Telefonos interjúk lebonyolítása
  • Jelöltek értesítése
  • Kapcsolattartás a munkaerő-kölcsönző cégekkel
  • Jelöltek rögzítése adatbázisokban (Excel)

Elvárások

  • Nappali tagozatos hallgatói jogviszony

Munkaidő

  • Heti 3-5 egész munkanap vállalása
  • Hosszú távú vállalás

Amit kínálunk

  • Bruttó 1.300 Ft-os órabér
  • Diákmunka modern munkakörnyezetben
  • Egyszerűen elsajátítható feladatok, előképzettséget nem igényel

Munkavégzés helye

  • A munkavégzés helye a pátyi ipari park, amit a budapesti Etele tértől kb. 20 perc alatt tudsz megközelíteni céges buszjárattal

Előnyök

  • HR tanulmányok vagy szakmai tapasztalat
  • Környékbeli lakhely

Páty

Páty