HR generalista (Üllő)

HR generalista

Feladatok

  • Toborzási csoport munkájának teljes körű támogatása
  • Interjúszervezésben való aktív részvétel
  • Online és személyes interjúztatás
  • Social Média felületeink hirdetéseinek kezelése, kifejezetten a karrierre vonatkozóan
  • Megkeresések, kommentek, üzenetek megválaszolása
  • Hirdetések felülvizsgálata, folyamatos aktualizálása
  • Social trendek követése, újdonságok implementálása

Elvárások

  • Minimum 2-3 éves social média területen szerzett tapasztalat
  • Csapatban és önállóan egyaránt dolgozni tudó, felelősségteljes, lelkes, lendületes személyiséget
  • Pozitív gondolkodást és „I can do it" hozzáállást
  • Aki határozott kommunikatív személyiség, jó kapcsolatteremtő képességgel, proaktivitással és mobilitással rendelkezik

Előnyök

  • HR/marketing tanulmányok
  • Toborzási területen szerzett tapasztalat

Amit kínálunk

  • Kulturált, fiatalos munkakörnyezet
  • További karrier lehetőség
  • Széleskörű tapasztalatszerzési lehetőség a toborzás-kiválasztás világában
  • Home office lehetőség
  • Üllői munkavégzéshez Budapestről céges busszal segítjük a bejárást

Egyéb információk

HR/marketing tanulmányok Toborzási területen szerzett tapasztalat

Munkavégzés helye

2225 Üllő, Zsaróka út. 8.

Üllő