HR Generalista (Képzés és fejlesztés fókusszal) (Magyarország)

HR Generalista (Képzés és fejlesztés fókusszal)

Feladatok

  • A képzési és fejlesztési igények azonosítása, valamint összesítése az éves képzési tervben;
  • Az éves képzési tervben szereplő külső, kötelező képzések, oktatások megszervezése, adminisztrációja;
  • Kompetenciafejlesztési programok kialakításában való részvétel, azok koordinálása, nyomon követése;
  • Képzési folyamatok fejlesztése;
  • Kapcsolattartás külső partnerekkel, oktatási intézményekkel, szakmai szervezetekkel;
  • Tanulmányi szerződések előkészítése, nyilvántartása;
  • Az E-learning rendszer működtetése;
  • A HR folyamatok, rendszerek hatékony működtetése, a stratégiák megvalósítása, továbbá a társaság humán szempontú fejlesztési lehetőségeinek folyamatos vizsgálata;
  • Kapcsolattartás és folyamatos együttműködés a társosztályokkal, külső HR szolgáltatókkal;
  • Részvétel a toborzás-kiválasztási folyamatban;
  • Vállalati teljesítményértékelő rendszer működtetése, a célkitűzési és értékelési folyamat szakmai támogatása, követése;
  • HR projektekben aktív részvétel, HR folyamatok fejlesztése, optimalizálásra javaslattétel, akciótervek kidolgozása;
  • Vállalati rendezvények szervezése, lebonyolítása;
  • Munkaügyi folyamatok támogatása.

Követelmények

  • Felsőfokú végzettség HR területen
  • Legalább 3-5 év HR Generalista/Specialista pozícióban szerzett szakmai tapasztalat képzés-fejlesztési fókusszal
  • Naprakész munkajogi ismeretek
  • Önálló munkavégzés, kiváló kommunikációs készségek
  • Együttműködő, proaktív személyiség
  • Középfokú angol nyelvtudás
  • MS Office csomagot ismeret felhasználói szinten
  • „B” kategóriás jogosítvány

Amit kínálunk

  • Versenyképes juttatási csomag
  • Folyamatos fejlődési lehetőség, segítőkész csapat
  • Hosszútávú munkalehetőség egy stabil háttérrel rendelkező vállalatnál