HR Specialista (Toborzás) (Székesfehérvár)

Legyünk együtt sikeresek!

Partnerünk minőségi és piacvezető termékeket gyártó vállalat.

Cégkultúrájuk nyugati.

Részükre keresünk kollégákat (2 fő) az alábbi pozícióba:

HR Specialista (Toborzás)

Feladatok

  • Fizikai toborzások (operátor és technikus) koordinálása teljeskörűen;
  • Igények felmérése az adott területeken (termelés, logisztika);
  • Hirdetések készítése, állásbörzéken / nyílt napokon a vállalat képviselése;
  • A hirdetésre érkező pályázók felhívása vagy esetleges visszautasítása;
  • A jelöltek telefonos előszűrése, interjúk leszervezése és annak koordinálása;
  • Felvételi napok megszervezése;
  • Új kollégák fogadása, onboarding támogatása;
  • Adminisztrációs, dokumentációs feladatok ellátása (kiértesítések, vállalatirányítási rendszerben rögzítés);
  • Esetleg kilépő interjúk elkészítése;
  • Riportolás a vezetőség részére.

Elvárások

  • Releváns tapasztalat akár vállalati, akár közvetítői oldalon;
  • Kreatív gondolkodásmód, esetleges online hirdetési lehetőségek ismerete.

Amit kínálunk

  • Cafeteria;
  • Melegétkezési lehetőség, ahol az étkezést támogatja Partnerünk (kb. 2 hétig ingyen ebéd/hónap);
  • Bejárás támogatása (nem teljesen, a helyben vagy környéken lakóknak ideálisabb így);
  • Bónusz.

Munkavégzés helye

  • Székesfehérvár

Küldje el jelentkezését a „Jelentkezem az állásra most” gombra való kattintással! A fényképes önéletrajzokat magyar nyelven várjuk. Kérjük, a levél tárgyába írja be a pozíció nevét és a referencia számát. Köszönjük! Hire-One Személyzeti Tanácsadó Kft. Nyilvántartási szám: 3376-1/2008.

Székesfehérvár