Stratégiai szakértő -Agrár területen (Szekszárd)

Érdeklődik az agrárium iránt, és rendelkezik közgazdaságtani alapokkal is?
Fontos Ön számára a folyamatos fejlődés és a látható perspektíva? Rendelkezik vezetői tapasztalattal, melyet egy sikeres szervezetnél szeretne kamatoztatni?
Agrár területen tevékenykedő partnerünk keresi Igazgatósági elnökének jobbkezét, aki a kapcsolattartói funkciók mellett a stratégiai döntéseket készítené elő saját projektek managelésével.

Stratégiai szakértő -Agrár területen

Feladatok

  • Stratégiai tervek elkészítésében való részvétel, éves tervek elkészítése és megvalósítása
  • Tárgyalások folytatása, a Társaság érdekeinek képviselete
  • Árajánlatok beszerzése
  • Ügyvédekkel való kapcsolattartás, szerződések előkészítése
  • Közgyűlések vezetése
  • Adminisztratív kollégák, könyvelés felügyelete
  • A tulajdonos felé riportok készítése
  • Telephelyek működtetésének koordinálása, beszerzési feladatok kontrollálása
  • Beruházások tervezésének koordinálása,
  • A társasági költséggazdálkodási folyamatainak ellenőrzése,

Követelmények

  • Felsőfokú közgazdász vagy agrár végzettség
  • 1-3 év szakmai tapasztalat vezetői pozícióban
  • Mezőgazdasági területen szerzett tapasztalat
  • Felelősségteljes, megbízható személyiség
  • Precíz munkavégzés, hatékony problémakezelés
  • Magas szintű számítógépes ismeretek (MS Office)
  • Jogosítvány

Amit kínálunk

  • Hosszú távú karrierlehetőség egy stabil hátterű, fejlődő cégnél
  • 1-2 éven belül akár döntéshozatali jogkör
  • Folyamatos szakmai kihívás, fejlődési lehetőség
  • Változatos, komplex feladatok
  • Versenyképes fizetés és juttatási csomag: cafeteria, munkábajárás támogatása, bónusz
  • Lokáció: Szekszárd (és környéke)
  • Munkaidő: normál

Munkavégzés helye

Szekszárd

Szekszárd