Import asszisztens (Budapest)

A hirdetés már lejárt!

Élelmiszer nagykereskedésünkbe import asszisztens munkatársat keresünk:

Import asszisztens

Feladatok

  • IMPORT ügyletek teljes körű ügyintézése, adminisztrációja az integrált vállalatirányítási rendszerben
  • Készlet felügyelet és a készletek kezelése
  • Fuvarszervező cégek versenyeztetése és kapcsolattartás
  • Vámoláshoz dokumentációk előkészítése, vámügynökséggel kapcsolattartás, egyeztetés
  • Szoros együttműködés a logisztikával, raktárral, pénzügyi-értékesítési és egyéb osztályokkal
  • EKÁER és Termékdíj ügyintézés
  • Beszállító partnerekkel való kapcsolattartás, dokumentációk kezelése
  • Kimutatások, jelentések készítése

Elvárások

  • Angol nyelv minimum középfokú ismerete és aktív használata szóban és írásban
  • Ms Office magabiztos használata
  • Önálló munkavégzés
  • Minimum egy-két éves szakmai gyakorlat

Előnyök

  • Külkereskedelemi és vám ismeretek
  • Vállalatirányítási rendszerek ismerete

Munkavégzés helye

Budapest, XVII. kerület

Jelentkezni fényképes önéletrajzzal, motivációs levéllel és bérigény megjelöléssel a "Jelentkezem az állásra" gombra való kattintással.

Budapest