Iratrendezés (Budapest)

A hirdetés már lejárt!

Mind-Diák Szövetkezet

Az UNIQA Biztosító a vezető biztosítótársaságok közé tartozik. Az UNIQA csoport, közel 21 ezer munkatársával törekszik arra, hogy folyamatosan a legmagasabb színvonalú termékeket és szolgáltatást nyújtsa! Itt a remek lehetőség, hogy Te is közéjük tartozz!

Végezz iratrendezési tevékenységet a 13. kerületi UNIQA biztosítónál. Kiváló kereseti lehetőség hosszú távon!

Iratrendezés

Feladatok

  • Iratok lefűzése, adminisztrálása
  • Irattartó dossziék rendezése, dobozolása
  • Dobozok külső irattárba való mozgatása

Elvárások

  • Nappali tagozatos aktív vagy passzív hallgatói jogviszony
  • Heti 40 óra vállalása hosszú távon
  • Pontos, precíz ugyanakkor gyors munkavégzés
  • Megbízhatóság

Munkaidő

Hétfőtől - Péntekig, 8-17 óra között

Amit kínálunk

  • Hosszú távú munkalehetőség!
  • Multinacionális vállalati környezet
  • Bruttó 1250 Ft/óra bérezés
  • Jó megközelíthetőség

Munkavégzés helye

Budapest XIII.

Budapest