Irodai asszisztens (Budapest)

A hirdetés már lejárt!

Budapest XI. kerületi munkahelyre munkatársat keresünk határozatlan időre az alábbi munkakörbe:

Irodai asszisztens

Feladatok

  • telefonhívások, partnerek telefonos megkeresése
  • kampányok szervezésében aktív részvétel
  • rendezvény szervezéshez segítségnyújtás
  • kollégák munkájának támogatása
  • adminisztratív feladatok ellátása, szövegszerkesztés
  • iktatások, nyilvántartások naprakész vezetése
  • excel táblák és adatkezelés
  • napi 8 órás munkavégzés

Elvárások

  • minimum középfokú végzettség
  • felhasználói szintű számítógépes ismeret (Word,Excel, Powerpoint)
  • jó szóbeli és írásbeli kommunikációs készség
  • önálló és precíz munkavégzés
  • terhelhetőség
  • B kategóriás jogosítvány
  • azonnali munkakezdés

Előnyök

  • ügyfélszolgálati tapasztalat
  • foglalkoztatási támogatásban résztvevő

Amit kínálunk

  • versenyképes jövedelem
  • megbízhatóság, tervezhetőség
  • Kiváló munkakörnyezet

Munkavégzés helye

Budapest XI. kerület

Kérjük magyar nyelvű önéletrajzát, a bérigény megjelölésével csatolva, az e-mail tárgy mezőben "Irodai asszisztens "Baranyi Helga kapcsolattartó részére a "Jelentkezem az állásra" gombra való kattintással megküldeni.

Budapest