Irodai asszisztens (Budapest)

Budapesti építőipari vállalkozás fiatalos, agilis munkatársat keres

Irodai asszisztens

pozícióra.

Pályakezdők jelentkezését is várjuk.

Feladatok:

  • Műszaki Osztály napi munkájának támogatása,
  • Kapcsolattartás a közműszolgáltatókkal, illetve bérlőkkel,
  • Kapcsolattartás társosztályokkal, szóban és írásban,
  • Közüzemi fogyasztások rögzítése táblázatban,
  • Árajánlatok bekérése telefonos és e-mailes úton,
  • Dokumentációk, táblázatok, kimutatások készítése és a már meglévők vezetése,
  • Céges levelezés kezelése,
  • Hirdetések feladása,
  • Egyéb, ad-hoc jellegű feladatok elvégzése,
  • Általános irodai teendők (iratok szkennelése,- lefűzése, fénymásolás).

Elvárások:

  • Legalább középfokú iskolai végzettség,
  • Irodai környezetben szerzett tapasztalat,
  • Magas fokú számítógépes ismeretek (MS Office, különösen Word és Excel, valamint a Google Drive szolgáltatásai),
  • Jó kommunikációs készség írásban és szóban egyaránt,
  • Precizitás, proaktivitás, önálló munkavégzés,
  • Lojalitás,
  • Rugalmasság,
  • „B” kategóriás jogosítvány.

Előny:

  • Építőiparban, vagy ingatlan-üzemeltetésben szerzett tapasztalat.

Amit kínálunk:

  • Teljes munkaidős, határozatlan idejű munkaszerződés,
  • Fix jövedelem,
  • Hétfőtől péntekig, reggel 7.30-tól délután 16-ig tartó munkavégzés, fél órás ebédszünettel,
  • IX. kerületi munkavégzés,
  • Fiatalos, lendületes és támogató csapat.

Amennyiben felkeltettük érdeklődését, várjuk szíves pályázatát a "Jelentkezem az állásra" gombra való kattintással. Jelentkezéskor kérjük, hogy fényképes önéletrajzához csatoljon legfeljebb egy oldal terjedelmű motivációs levelet, amely tartalmazza nettó fizetési igényét is. Ennek hiányában pályázatát sajnos nem áll módunkban elfogadni.

Budapest