Irodai Recepció (Budapest)

A hirdetés már lejárt!

Recepciós munkakörbe keresünk új munkavállalót partnercégünk budapesti irodájába. Partnerünk versenyképes fizetésen felül, támogató környezetet kínál az új munkavállaló számara.

Irodai Recepció

A recepciós főbb feladatai:

  • Klasszikus recepciós feladatkörök,
  • Vendégek és ügyfelek fogadása,
  • Iroda eszközök rendelése,
  • Posta és levelek kezelése,
  • Telefonhívások, e-mailek és regisztrációk intézése,
  • Pénzügyi, marketing és logisztikai adminisztratív feladatok ellátása.

Legfontosabb elvárások:

  • Legalább középfokú végzettség (érettségi)
  • Középfokú angol nyelvtudás,
  • Kiváló kommunikációs készség,
  • Recepciós vagy irodai asszisztenciában szerzett tapasztalat.

Munkavégzés helye:

Budapest

Amennyiben a pozíció felkeltette az érdeklődését, és szeretne a recepciós feladatokon kívül egyéb adminisztrációs feladatokkal is foglalkozni, kérjük kattintson az oldal alján található “Jelentkezem” gombra és küldje el Önéletrajzát nekünk.

Budapest