Junior Adminisztrációs Munkatárs (Szeged)

(Szeged)

Junior Adminisztrációs Munkatárs

Munkavégzés helye:

Szeged

Feladatok:
  • Teljeskörű adminisztrációs támogatás nyújtása külföldi partnereknek
  • Rendelési folyamatok nyomonkövetése
  • Számlaadatok és rendelések ellenőrzése, összevetése
  • Bejövő telefonhívások és e-mailek kezelése, információ biztosítása
  • Részvétel a havi zárási folyamatokban
  • Adatbázis kezelése, karbantartása
  • Kapcsolattartás a partnerekkel, a felmerülő kérdések megválaszolása
Elvárások:
  • Felső fokú angol nyelvtudás szóban és írásban
  • Délutáni munkavégzés vállalása (14:00-23:00)
  • Jó szervezőkészség, kiváló problémamegoldó készség
  • Hasonló területen szerzett tapasztalat előnyt jelenthet
  • Pályakezdők jelentkezését is várjuk!
Amit kínálunk:
  • Előrelépési lehetőség
  • Versenyképes fizetés és egyéb juttatások
  • Modern irodai környezet

Szeged