Karbantartó (Budapest)

A hirdetés már lejárt!

Prohumán

Piacvezető gyógyszergyártó céghez keresünk munkatársakat a következő pozícióba:

Karbantartó

Feladatok

  • A termelési gépátállások és gépjavítások elvégzése
  • Tervezett, időszakos karbantartások lebonyolítása, napi üzemvitelhez szükséges mechanikai beavatkozások
  • Felújítási munkálatok, az új gépbeüzemelések és az új termékek bevezetése
  • Esetenként gépkezelői feladatok ellátása
  • Dokumentáció elvégzése

Elvárások

  • Elektronikai és/vagy mechanikai műszerész végzettség
  • Ismerd a karbantartási rendszerek működését és működtetését
  • 3 műszakos munkarend vállalása
  • 1-2 éves karbantartásban szerzett tapasztalat

Előnyök

  • Gyógyszergyártásban szerzett tapasztalat

Amit kínálunk

  • Versenyképes bérezés
  • Modern, felszerelt munkakörnyezet
  • Igénybevehető balatoni nyaraló
  • Változatos, céges éttermi étkezés
  • Ingyenes orvosi szakrendelések
  • Szabadidős, sporttevékenységek a telephelyen
  • Cafeteria, 13. havi fizetés

Munkavégzés helye

XVI. kerület

A pozícióra a jelentkezéseket a "Jelentkezem az állásra" gombra való kattintással várjuk.

Prohumán
Budapest