Kereskedelmi asszisztens (Budapest)

Kereskedelmi asszisztens

Francia építőipari cég keres kereskedelmi asszisztenst angol nyelvtudással

Feladatok

  • Bejövő rendelések kezelése és készletfigyelés
  • Számlázás, kintlévőség kezelés
  • Bejövő számlák ellenőrzése, rögzítése
  • Utalások rögzítése / jóváhagyása
  • Üzleti levelezés magyar és angol nyelven, telefonhívások kezelése
  • Prezentációk, táblázatok, egyéb döntés-előkészítő anyagok készítése
  • Egyéb operatív és szervezési feladatok ellátása

Elvárások

  • Közép vagy felsőfokú gazdasági végzettség
  • Hasonló munkakörben szerzett minimum 1 éves releváns tapasztalat
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás, előny: francia nyelvtudás
  • MS Office és Outlook magas szintű ismerete, előny: Cobra ügyviteli rendszer ismerete
  • Kiváló kommunikációs készség
  • Kiváló rendszerező és problémamegoldó készség
  • Önálló munkavégzés, határozottság
  • Lojalitás, megbízhatóság

Amit kínálunk

  • Versenyképes fizetés
  • Bejelentett munkaviszony teljes munkaidőben
  • Stabil vállalati háttér
  • Határozatlan idejű munkaszerződés

Munkavégzés helye

Budapest, X. kerület

Amennyiben a pozíció felkeltette érdeklődését, küldje el fényképes önéletrajzát fizetési igény feltüntetésével!

Budapest