Kereskedelmi ügyintéző (Budapest)

Ipari berendezések, eszközök forgalmazásával foglalkozó cég

kereskedelmi ügyintézőt

keres

Cégünk több mint 20 éve van jelen a magyarországi piacon. Az ipari gyártás során használt berendezéseket, eszközöket értékesítünk, közvetlenül a kis- és nagy ipari vállalatoknak.

Feladatok:

  • vevőkkel, külföldi és belföldi beszállítókkal és alvállalkozókkal való kapcsolattartás
  • ajánlatok készítése
  • rendelések, szállítások, számlázás intézése
  • új vevők keresése
  • logisztikai feladatok ellátása
  • szállítási feladatok megszervezése
  • raktár kezelés
  • egyéb adminisztrációs és marketing feladatok ellátása

Elvárások:

  • középfokú végzettség (kereskedelmi előny)
  • B kategóriás jogosítvány
  • angol vagy német nyelv ismerete
  • felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • önálló munkavégzésre való képesség
  • jó kommunikációs képesség és szervező készség
  • precíz, lelkiismeretes munkavégzés
  • csapatszellem
  • jó problémamegoldó képesség
  • ügyfélközpontú hozzáállás

Előnyök:

  • SAP, vagy hasonló vállalatirányítási rendszer ismerete
  • közgazdasági érettségi, (Kereskedelmi, logisztikai végzettség)

Amit kínálunk:

  • hosszú távú, biztos munkalehetőség
  • igényes, jól felszerelt munkahely, kellemes környezet
  • versenyképes fizetés

Pályázni magyar és angol, vagy német nyelvű önéletrajzzal a "Jelentkezem az állásra" gombra való kattintással lehet.

Budapest