Kiskereskedelmi értékesítési vezető (Magyarország)

Északnyugat-Magyarország

A hirdetés már lejárt!

FMCG szektorban tevékenykedő, nagy multú és dinamikusan fejlődő partnerünk értékesítői csapatába keresünk kitartó és elhivatott kollégát, Kiskereskedelmi értékesítési vezető pozícióba.

Kiskereskedelmi értékesítési vezető

Feladatok

- Értékesítési mutatók (Árbevétel, Árréstömeg, Vásárlószám, Költségek, Selejt) figyelemmel kísérése és teljesítése, szükség esetén korrekciók végrehajtása.
- Értékesítési riportok elemzése és javaslattétel a jövőbeli akciókra.
- KPI-ok felállítása, rendszeres vizsgálata, visszajelzés a közvetlen beosztottak felé. (5+)
- Világosan kiadott és ellenőrzött tervek és feladatok.
- Közreműködés a kiskereskedelmi hálózat értékesítési stratégiájának kialakításában és végrehajtásában.
- Üzletág létszámának, (70+) bevételeinek és kiadásainak megtervezése.
- Közreműködik az ideális szortiment és polckép kialakításában.
- Beosztott kollégákkal a belső kihelyezések és eladótér maximalizálása, belső arculat meghatározása.
- Leltárak figyelemmel kísérése és eltérések okának feltárása.
- Ár felmérések és konkurencia figyelése.
- Döntés a területre vonatkozó anyagi és humán erőforrások felhasználásáról.
- Áruházi csapat fejlesztése és mentorálása.
- A célkitűzéseknek megfelelően végrehajtott szállítói akciók, promóciók.
- Határidőre elkészített kimutatások.
- Társosztályokkal való hatékony együttműködés.
- Területre vonatkozó ösztönzési rendszer kialakítása és működtetése.

Követelmények

- Felsőfokú végzettség.
- Min. 5 év hasonló munkakörben szerzett tapasztalat.
- Cash and carry vezetésben szerzett tapasztalat előny jelent.
- Éves budget tervezési tapasztalat.
- Nagylétszámú csapat vezetésében szerzett gyakorlat.
- Iparági tapasztalat előnyt jelent (Élelmiszer, Ital).
- Microsoft Excel, Word magabiztos használata.
- Változásokra és fejlődésre való nyitottság, "can do" attitűd, siker orientált gondolkodásmód, határozott fellépés és elhivatottság.

Amit kínálunk

- Versenyképes fizetés
- A munkavégzéshez szükséges eszközök (telefon, LapTop, személygépjármű)
- Dinamikusan fejlődő vállalati környezet
- Munka és magánélet egyensúlya
- Lehetőség a sikeres munkavégzésre

Munkavégzés helye