Kontroller (Budapest)

A Budapest Közút Zrt.

Kontroller

munkatársat keres

Feladatok

  • Részvétel a havi és negyedéves kontrolling jelentés összeállításában
  • Üzleti terv elkészítésében való részvétel
  • Terv és tény adatok elemzése, kapcsolattartás a szakmai területekkel
  • Vezetői döntések előkészítése
  • Rendszerfejlesztésben való közreműködés
  • ad-hoc elemzések készítése és prezentálása

Elvárások

  • Felsőfokú gazdasági végzettség
  • Több éves kontrolleri tapasztalat
  • Excel magabiztos ismerete és alkalmazása
  • Jó kommunikációs készség, határozottság
  • Megbízható, igényes munkavégzés

Előnyt jelent

  • Építőiparban szerzett tapasztalat
  • SAP, vagy egyéb vállalatirányítási rendszer felhasználói szintű ismerete

Amit kínálunk

  • Stabil munkalehetőség
  • Lendületes csapat, kellemes munkahelyi légkör
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Cafeteria csomag

A munkavégzés körülményei

  • A munkavégzés helye: Budapest XI. kerület
  • A foglalkoztatás jellege határozatlan idejű, teljes munkaidős
  • A munkakör a kiválasztási folyamat lezárulását követően azonnal betölthető

Jelentkezni elektronikus úton a "Jelentkezem az állásra" gombra kattintva, szakmai önéletrajzzal és a fizetési igény megjelölésével lehet.

Budapest