Kontroller (Budapest)

[DD-CK18]

Kontroller
[DD-CK18]

Megbízónk

Megbízónk egy nemzetközi hátterű szolgáltató vállalat. Európai terjeszkedése során Magyarországon piacvezető szerepre tett szert, jelenleg Kontroller kollégát keresünk csapatukba.

Feladatok

- Költségelhatárolások összeállítása havi szinten
- Aktív részvétel az anyavállalat felé készítendő riportok készítésében
- A vállalat intergrált pénzügyi rendszeréből riportok készítése
- Részvétel riportok készítésében a tulajdonosok, bankok felé
- Bevétel-és költségriportok összeállítása
- Részvétel az éves üzleti terv elkészítésében, frissítésében
- Folyamatos terv-tény elemzések készítése
- Részvétel az éves IFRS beszámolók elkészítésében
- Ad-hoc feladatok

Elvárások

- Felsőfokú közgazdász végzettség pénzügy/számvitel/kontrolling szakon
- Legalább 2 éves kontrolling területen szerzett munkatapasztalat
- Magabiztos számviteli tudás
- Tárgyalóképes angol nyelvtudás
- Kiváló Excel tudás
- Analitikus készség

Munkavégzés helye

Budapest

Budapest