Partnerünk, a magyar optikai piac egyik meghatározó szereplője, Európa egyik legnagyobb optikai vállaltcsoportjának a tagja, keresi új Könyvelési Csoportvezetőjét multi környezetű irodájába, stabil, összetartó csapatába.

Könyvelési Csoportvezető

Feladatok

 10 fős számviteli csapat (AP / GL / Fixed Asset / Workflow) operatív irányítása
 A beosztott kollégák munkájának szakmai támogatása, fejlődésük előremozdítása
 Havi, negyedéves és éves zárásokban való aktív részvétel
 Adóbevallások elkészítésének irányítása, ÁFA analitika ellenőrzése
 Statisztikai jellegű riportok (MNB, KSH) elkészítése és ellenőrzése
 IFRS ismeretek, havi riportálási feladatok Hyperion rendszerben
 Közreműködés az éves könyvvizsgálat során

Követelmények

 Felsőfokú gazdasági és mérlegképes könyvelői végzettség
 Legalább 5 év releváns területen szerzett munkatapasztalat, amiből minimum 2-3 év vezetői
tapasztalat (legalább 3-4 fő vezetésével)
 Naprakész számviteli és adózási ismeretek
 Bevallások elkésztésében szerzett tapasztalat
 Magabiztos angol nyelvtudás
 SAP FI modul és MS Office ismeret
 Energikus, csapatát képviselő, változásoktól, változtatásoktól nem visszariadó jelöltet
keresünk

Amit kínálunk

 Pozitív légkörű, modern iroda, szép környezetben
 Stabil, multinacionális vállalati háttér
 Szakmai és személyes fejlődési lehetőség
 Home office lehetőség

Munkavégzés helye

Budapest

Budapest