Könyvelő (Budapest)

Humán Centrum Kft.

Könyvelő

Leírás

Évszázados tradíció és nemzetközi szakértelem. A Sanofi sokszínű gyógyszeripari vállalat, amely Magyarországon már több mint 100 éve az egészség védelméért, az életszínvonal javításáért dolgozik.

Feladatok

  • Az adott könyvelési folyamatok precíz elvégzéséhez szükséges információk összegyűjtése.
  • A könyvelési munkához szükséges egyedi és integrált informatikai rendszerek ismerete és megfelelő alkalmazása (SAP, Oracle, eClose (Cadency), Easy-Invoice).
  • A főkönyvi könyvelés bizonylatainak pontos nyilvántartása, ellenőrzése, kontírozása, a határidők betartásával kiemelten az alábbi területen:
  • Készletek könyvelése, ellenőrzése, értékelése, az értékelés jóváhagyása
  • Főkönyvi számlák egyenlegeinek ellenőrzése és jóváhagyása
  • Tárgyi eszközök, készletek leltározásának támogatása

Elvárások

  • Felsőfokú gazdasági végzettség
  • Minimum 3 év könyvelői tapasztalat
  • Haladó könyvelési ismeretek
  • Alapvető adózási ismeretek
  • Középfokú angol nyelvtudás írásban és szóban
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek, excel használat

Amit kínálunk:

  • Versenyképes alapbér és éves bónusz
  • Betanulás után Home Office lehetőség
  • Piaci átlagnál magasabb cafeteria juttatás
  • Szakmai fejlődési lehetőségek, dinamikusan fejlődő munkakörnyezetben
  • Kollektív élet- és balesetbiztosítás
  • Önkéntes nyugdíjpénztári tagság
  • Éves egészségügyi szűrőprogram
  • Kedvezményes sportolási lehetőség

Előnyök

  • Lean módszertan alapfokú ismerete
  • SAP ismeret

Munkavégzés helye

  • Budapest IV.
Budapest