Könyvelő (Magyarország)

Magyarország

Komplex beruházás és projektmenedzsment tevékenységel foglalkozó cég megbízásából keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

Könyvelő

Elvárások:

Mérlegképes könyvelői szakképesítés, Vállalkozási szakterületen szerzett legalább 3 éves szakmai (könyvelői) tapasztalat az analitikus és a főkönyvi könyvelésben, Alapvető szakmai és adójogszabályok ismerete (Számvitelről szóló törvény, Áfa, Tao., Art., Air., helyi adók, Szja., Itv., Ptk.), AbevJava Általános Nyomtatvány Kitöltő (ÁNyK) ismerete, MS Office (Excel, Word, Outlook) magas alkalmazói szintű ismerete, Alapvető számítógépes számítástechnikai ismeretek, Precizitás és terhelhetőség, Jó kommunikációs, illetve problémamegoldó készség, Önállóság

Előnyt jelent:

ComboSoft könyvelő és eszköznyilvántartó program ismerete, Nyílt végű/ zárt végű pénzügyi gépjármű lízingek elszámolásaiban jártasság, Ingatlanok vételével, eladásával, hasznosításával kapcsolatos gazdasági események elszámolásaiban jártasság

Feladatok:

Bank, pénztár, kimenő, bejövő számlák, "vegyes" bizonylati tételek könyvelése, Pénztár bizonylatolás elvégzése (könyvelő programból), Vevői és szállítói folyószámlák egyeztetése, Adóbevallások elkészítése (az un. 08 bevallás kivételével), KSH statisztikák elkészítése, A könyvelési nyilvántartásokon alapuló vezetői információk előállítása jellemzően Excel táblázatok formájában, A főkönyvelő munkájának támogatása éves beszámolók készítése során

Amit kínálunk:

Főállású munkakör, Versenyképes jövedelem, Teljesítmény alapján egyéb juttatások, Biztos állás egy fejlődő vállalati cégcsoportnál, fiatalos csapat, rugalmas munkaidő, modern munkafeltételek