Könyvelő (Székesfehérvár)

Multinacionális hátterű autóipari beszállító partnercégünk székesfehérvári telephelyén működő pénzügyi és IT szolgáltató központjába (SSC) jelenleg a következő feladatok ellátására keresünk alkalmas jelöltet:

Könyvelő

Feladatok:

  • Napi könyvelési feladatok ellátása,
  • Nyitott tételek nyomon követése, számlaegyeztetések
  • Közreműködés a havi és éves zárlati teendőkben,
  • Adóbevallások előkészítése, audit támogatása,
  • Dokumentálási és ellenőrzési feladatok ellátása,
  • Különféle kimutatások, riportok készítése

Elvárások:

  • Mérlegképes könyvelő vagy közgazdász felsőfokú végzettség
  • 1-2 éves könyvelési területen szerzett tapasztalat multinacionális környezetben
  • MS Office ismeretek (Word, Excel)
  • Magabiztos angol nyelvtudás

Előnyös, de nem feltétel:

  • További idegen nyelvismeret( Német, spanyol, svéd, olasz, stb.)
  • ERP, SAP, ORACLE ismerete

Amit kínálunk:

  • Versenyképes fizetés, cafeteria
  • Karácsonyi juttatás + 13. havi fizetés
  • Önkéntes nyugdíjpénztár
  • Egészségbiztosítás
  • Teljesítmény alapú prémium
  • Karrier- és kibontakozási lehetőség egy biztos alapokkal rendelkező vállalatnál
  • Lehetőség a csatlakozásra egy emberközpontú, dinamikusan fejlődő multinacionális vállalathoz

Egyéb információk:

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol - Középfok/kommunikációképes szint

Munkavégzés helye:

Székesfehérvár