Logisztikai munkatárs (Mórahalom)

Zöldség, gyümölcs- és füszértáru nagykereskedelemmel foglalkozó cég megbízásából keresünk új munkatársat az alábbi pozícióba:

Logisztikai munkatárs

Elvárások:

  • Középfokú végzettség,
  • Szakirányú végzettség előny,
  • Kereskedelemben logisztika területen szerzett tapasztalat.,
  • Gazdasági és kereskedelmi folyamatok ismerete (EKÁER),
  • Felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek (Word, Excel),
  • Önálló költséghatékony munkavégzés,
  • B kategóriás jogosítvány

Feladatok:

  • Gépjárművezetők beosztása, koordinálása, futásteljesítmények leghatékonyabb kihasználása,
  • Gépjárműflotta kezelés,
  • Az ügyféljelzésekkel kapcsolatos ügyintézés, probléma esetén ügyféllel való egyeztetés, göngyöleg nyilvántartás,
  • A munkakörhöz tartozó számítógépes adminisztráció, és ezek alapján összesítések, értékelések készítése,
  • Tankolások nyomon követése, fogyasztási normatíva betartása

Amit kínálunk:

  • Hosszú távú álláslehetőség ,
  • Utazási hozzájárulás,
  • Változatos feladatok

Munkavégzés helye:

Mórahalom

Mórahalom