Manager képzési program (Magyarország)

Az alábbi juttatásokon kívül azért érdemes hozzánk csatlakozni, mert:

  • Kiemelkedő színvonalú és személyre szabott, integrációs és szakmai képzési rendszerben vehetsz részt. Nem csak a szakmai, hanem egyéb képességeidet is fejleszteni tudod.
  • Munkacsoportok, szinergiák résztvevőjeként stratégiai döntésekbe vonunk be.
  • Jó a csapat. Nyílt és őszinte a kommunikáció.
  • Fejlesztési programokban vehetsz részt. Személyre szabott karrierépítési lehetőségek várnak Rád.

CSATLAKOZZ HOZZÁNK, PROFI KERESKEDELMI MANAGERRÉ VÁLSZ!

Man-GO program: a jelentkező már az első naptól kezdve kereskedelmi feladatokat végez, valódi felelősséggel rendelkezik, és fix jövedelmet kap a képzés időszaka alatt a 12 hetes periódus alatt gyakorlati tapasztalatot szerez, elméleti oktatásokon, szakmai képzéseken vesz részt, aminek segítségével megtanulja egy áruosztály kereskedelmi és akciós politikájának, és gazdasági eredményeinek irányítását mentori és szakmai vezetők segítségével, gondosan felépített tréningprogramon keresztül sajátítja el a vezetői feladatokat, hogy önállóan képes legyen egy 3-15 fős csapat irányítására és fejlesztésére a program befejeztével osztályvezetői kinevezésre, majd további sikerekre, karrier lehetőségekre számíthat

Feladatok:

  • a jelentkező már az első naptól kezdve kereskedelmi feladatokat végez, valódi felelősséggel rendelkezik, és fix jövedelmet kap a képzés időszaka alatt
  • a 12 hetes periódus alatt gyakorlati tapasztalatot szerez, elméleti oktatásokon, szakmai képzéseken vesz részt, aminek segítségével megtanulja egy áruosztály kereskedelmi és akciós politikájának, és gazdasági eredményeinek irányítását
  • mentori és szakmai vezetők segítségével, gondosan felépített tréningprogramon keresztül sajátítja el a vezetői feladatokat, hogy önállóan képes legyen egy 3-15 fős csapat irányítására és fejlesztésére
  • a program befejeztével osztályvezetői kinevezésre, majd további sikerekre, karrier lehetőségekre számíthat

Elvárások:

  • felsőfokú végzettséggel rendelkezel pályakezdő vagy,
  • esetleg 1-2 éves munkatapasztalatod
  • van felhasználói szintű számítógépes ismereteid vannak (Excel, Word, Power Point)
  • vásárlóközpontú, rugalmas embernek tartod magad, és szeretsz csapatban dolgozni
  • kitűnő problémamegoldó képességgel, szervezőkészséggel és döntőképességgel rendelkezel
  • eredményorientáltnak, nagy munkabírásúnak és a szakma iránt nyitottnak érzed magad

Ajánlatunk:

  • A munkaerő-piaci változásokat követő, versenyképes alapbér
  • Egyéni havi és féléves prémiumrendszer
  • Áruházi eredményekhez kapcsolódó prémium 3 havonta
  • Belépéskor képzés és pártfogó melletti betanulás
  • Fejlesztési programokban való részvételi és előmeneteli lehetőség
  • 5% vásárlási kedvezmény
  • Szociális háló-széleskörű élet és balesetbiztosítási rendszer
  • Szociális támogatás a váratlanul nehéz helyzetbe került munkatársak számára
  • A kereskedelmi szektorban egyedülálló munkavállalói részvényesi program
  • Rekreációs lehetőségek (áruházi pihenőszoba, támogatott sportolási lehetőségek)
  • A munkába járás kormányrendelet szerinti költségtérítése
  • 50% vasárnapi bónusz

Munkavégzés helye

  • Auchan Óbuda
  • Auchan Budaörs
  • Auchan Budakalász
  • Auchan Csömör
  • Auchan Dunakeszi
  • Auchan Fót
  • Auchan Soroksár
  • Auchan Solymár
  • Auchan Szigetszentmiklós
  • Auchan Savoya Park
  • Auchan Maglód
  • Auchan Törökbálint
  • Auchan Szolnok
  • Auchan Székesfehérvár

Pozíciószint:

Középvezető / Manager

Elvárt végzettség:

  • Főiskola
  • Egyetem