Mechatronikus szerelő (Debrecen)

A hirdetés már lejárt!

Partnercégünk jelenleg több, mint 16,000 embert alkalmaz világszerte. 2018 folyamán új gyártóegységet kezdett el építeni Debrecenben, 500 új munkahelyet teremtve ezzel. Dinamikus fejlődő csapatukba keressük a lelkes és a szakmai fejlődésre vágyó új munkatársakat.

Mechatronikus szerelő

Feladatok

- Szállítórendszerek; üvegmosó-, tisztító és szárító gépek; keverő tartályok; vizsgálóberendezések; selejtező rendszerek moduljainak összeszerelése
- Alkatrészek összeépítése rajzok, illetve leírások alapján

Követelmények

- Mechatronikai,; alapvető elektomos ismeretekkel rendelkező gépszerelő, géplakatos, autószerelő, karosszéria lakatos vagy egyéb releváns szakmunkás végzettség (technikus végzettség előnyt jelent)
- 3-5 év hasonló területen szerzett tapasztalat
- Hajlandóság Németországban való munkavégzésre az első néhány hónapban
- Többműszakos munkarend vállalása
- Műszaki rajz olvasása

Amit kínálunk

- Versenyképes jövedelem, cafeteria és bónusz
- Multinacionális környezet
- Részvétel egy új gyártóüzem beindításában

Munkavégzés helye

Debrecen

Debrecen