Mérnökségvezető (Veszprém)

(Veszprém)

Legyünk együtt sikeresek!

 Partnerünk részére keresünk tapasztalattal rendelkező szakembert a következő pozícióba:

Mérnökségvezető

Feladatok

  • Mérnökség szervezetének vezetése és képviselete;
  • Mérnök csapat munkájának napi szintű szervezése, irányítása és ellenőrzése;
  • Új gyártás műszaki előkészítése, layout tervezés, berendezések kiválasztása, gyártósorok installálása;
  • A gyártási folyamatok kidolgozása, dokumentálása és fejlesztése;
  • A gyártás és gyárthatóság hatékonyságának elemzése, állásidők, technikai jellegű problémák, hibás gyártás megszüntetésére irányuló akciók irányítása és koordinálása;
  • Információszolgáltatás a vezetés részére a gyártófolyamatokat érintő akciókról;
  • Aktív részvétel az új termék bevezetési projektekben;
  • Új technológiai folyamatok bevezetése, költség- megtérülés kalkulációk készítése;
  • Budget készítés a mérnökségi tevékenységre és fejlesztésekre vonatkozóan;
  • Hatékonysági,minőség és megtérülési mutatók elemzése, intézkedések a KPI-ok javítására;
  • Folyamatos kapcsolattartás a külföldi fejlesztési központtal.

Elvárások

  • Gyártó vállalatnál szerzett mérnökségvezetői tapasztalat;
  • Felsőfokú műszaki diploma;
  • Magabiztos angol nyelvtudás;
  • Kiváló kommunikációs és problémamegoldó készség;
  • MS Office ismeretek, magas szintű Excel ismeret;
  • Precíz, alapos munkavégzés;
  • Határozott fellépés;
  • Proaktív, dinamikus, gyorsan alkalmazkodó személyiség.

Amit kínálunk

  • Work-life balance;
  • Versenyképes fizetés és béren kívüli juttatások;
  • Kiváló munkakörnyezet;
  • Dinamikus, összetartó csapat.

Munkavégzés helye

  • Veszprém

Küldje el jelentkezését a „Jelentkezem az állásra most” gombra való kattintással!
A fényképes önéletrajzokat magyar és idegen nyelven várjuk.
Kérjük, a levél tárgyába írja be a pozíció nevét és a referencia számát. Köszönjük!
Hire-One Személyzeti Tanácsadó Kft. Nyilvántartási szám: 3376-1/2008.

Veszprém