Műszaki-üzemeltetői irodai gyakornok (Budapest)

a Jézus Társasága Magyarországi Rendtartománya (Jezsuita Rend) felvételt hirdet az alábbi pozícióba

Műszaki-üzemeltetői irodai gyakornok

Feladatok

  • ingatlanokhoz kapcsolódó egyéb adminisztrációs és ügyintézési feladatok
  • az iroda kezelésében álló ingatlanokkal kapcsolatos üzemeltetési feladatok
  • ingatlan beruházások, felújítások kísérésében, menedzselésében való aktív részvétel

Elvárások

  • precíz, pontos munkavégzés
  • igényes adminisztráció
  • jó szervezési készség
  • kiemelkedő kommunikációs készség szóban és írásban egyaránt
  • problémamegoldó képesség
  • műszaki affinitás
  • nyitottság a napi üzemeltetésben felmerülő változatos feladatokra
  • intézményi értékrend elfogadása
  • diplomás pályakezdő, vagy hallgató státusz

Előnyök

  • menedzser és/vagy műszaki tanulmányok
  • tervezői ismeretek
  • pénzügyi ismeretek

Amit kínálunk

  • fiatalos, jó légkör
  • rendezett intézményi háttér
  • változatos, érdekes feladatok
  • az ingatlanokhoz kapcsolódó üzemeltetési és műszaki tudás elmélyítése, tapasztalatszerzés
  • min. féléves gyakornoki foglalkoztatás
  • heti min. 30 órás foglalkoztatás, egyeztetés szerint
  • méltányos bérezés

Munkavégzés helye

Jezsuita Műszaki és Üzemeltetési Iroda (Budapest, VIII.ker. Horánszky u.)

Motivációs levéllel kísért fényképes önéletrajz megküldésével várjuk pályázatát. Jelentkezési határidő: 2017.05.31.

Budapest