Műszerész (Barcs)

A hirdetés már lejárt!

Karrier a Kőröstej Csoportnál

Szívesen készítenéd Te a világ talán legkedveltebb magyar sajtjait?

     Amennyiben megfelelsz az elvárásoknak, ne habozz!

              Új munkatársakat keresünk

                barcsi üzememünkbe

                        Műszerész

                                  munkakörbe.

Feladatok

  • Tejtermék gyártás kiszolgáló berendezéseinek gépészeti és villamos karbantartási feladatainak elvégzése
  • Valamennyi gépegység és berendezés folyamatos figyelése, szükség esetén karbantartási feladatok elvégzése
  • Önálló hibakeresés és elhárítás, javítások elvégzése
  • Terv szerinti ellenőrző és karbantartó tevékenységek végrehajtása
  • Folyamatos termelés feltételeinek biztosítása
  • Dokumentációk gondozása, a végrehajtott munkák dokumentálása
  • Folyamatos fejlesztésben való közreműködés
  • Műszaki támogatás az egyes területek számára
  • Élelmiszeripari előírások pontos betartása.

Elvárások

  • Legalább középfokú műszaki végzettséggel rendelkezel villamos területen
  • Előny: műszerész, villamosmérnök végzettség
  • Van 3-4 éves gyári karbantartási gyakorlatod. Előny: élelmiszeriparban szerzett tapasztalat,
  • Gyors, hatékony, precíz munkavégzés jellemez
  • Rugalmas vagy és szeretsz önállóan dolgozni
  • Kiváló a problémamegoldó készséged
  • Vállalod a több műszakos munkarendet.

Amit kínálunk

  • Határozatlan idejű munkaszerződés, biztos, stabil, hosszútávú bejelentett munkahely
  • Megemelt, versenyképes alapbér + műszakpótlék + teljesítmény bónusz
  • Béren kívüli juttatás nettó 180.000 Ft/év
  • Egyéb juttatások: dolgozói sajtcsomag, dolgozói biztosítás, munkaruha biztosítása, iskolakezdési támogatás, telekommunikációs és banki szolgáltatásokra dolgozói kedvezmények
  • Ingyenes céges buszjárat vagy bejárási támogatás (busszal és autóval egyaránt, kilométer korlát nélkül)
  • Télen nem kell aggódnod a karácsony miatt, ebben az időszakban ugyanis magas értékű év végi jutalmat adunk munkád megbecsüléséért!
  • Szívesen dolgoznál együtt ismerőseiddel? Mi megjutalmazunk ezért!
  • Dolgozói ajánlói program keretében 100.000 Ft-os jutalom illeti meg az ajánló munkavállalót
  • Egy sikeres és gyorsan növekvő vállalat munkatársaként egyéni és szakmai fejlődési lehetőséget, a cég növekedésével együtt járó izgalmas kihívásokat és értékteremtő feladatokat
  • Azonnali munkakezdési lehetőség!

Munkavégzés helye

7570 Barcs, Mészégető út – korábban Drávatej üzemeM

Jelentkezni lehet fényképes önéletrajz beküldésével és a pozíció megjelölésével a Jelentkezem az állásra kattintással lehet.

Barcs