Operátor egészségügyi területen (Debrecen)

Mind-Diák Szövetkezet

Biztosítási asszisztenciával foglalkozó partnercégünk több, mint 300 millió emberről képes gondoskodni a nap 24 órájában. A cég munkavállalói a közös értékeinek, az integritás, az értékteremtés, a csapatszellem és ügyfeleik iránti elkötelezettségük hirdetésével gondoskodnak ügyfeleikről. Ha szeretnél részese lenni egy ilyen csapatnak jelentkezz!

Csapatépítőjük pl. egy közös síelés remek lehetőség lehet egy mai modern munkahely megismeréséhez. Emellett pedig részese lehetsz egy háromszoros Business Superbrands díjat elnyert nemzetközi vállalatnak, amelyet minden évben az üzleti szektor legkiválóbb márkái kaphatnak meg.

Ugye jól hangzik?

Operátor egészségügyi területen

Feladatok

  • telefonos segítségnyújtás az ügyfelek számára
  • a biztosított ügyfelekkel és az egészségügyi szolgáltatókkal történő időpont-egyeztetés
  • ügyfelek felmerülő káreseményeinek felvétele, problémájuk megoldása
  • a megoldandó eseménnyel kapcsolatos adminisztráció elvégzése (dokumentumok rögzítése, ellenőrzése, hiánypótlások kérése és nyomon követése)
  • leletek értelmezése, rögzítése

Elvárások

  • aktív vagy passzív nappali tagozatos hallgatói jogviszony
  • közép- vagy felsőfokú egészségügyi tanulmányok
  • kommunikációképes angol nyelvtudás (legalább B2)
  • jó kommunikációs és problémamegoldó készség
  • ügyfélorientált hozzáállás
  • empátia

Munkaidő

  • hétfőtől péntekig 7.00 és 22.00 között napi 4-6-8 órában
  • minimum heti 20-25 óra vállalása elvárt a megadott munkaidőben

Amit kínálunk

  • belvárosi, igényes munkahely
  • órarendhez igazodó beosztás
  • bérezés: 1150 Ft/óra
  • oktatást követően br. 1250-1350 Ft/óra
  • fiatal csapat
  • komoly tapasztalatszerzési lehetőség
  • hosszú távú munkalehetőség

Előnyök

  • call centerben szerzett tapasztalat

Munkavégzés helye

Debrecen

Debrecen