Pályakezdő munkatárs német nyelvtudással (Budapest)

[ST-UGSSA02]

Pályakezdő munkatárs német nyelvtudással

Megbízónk

Nemzetközi ügyfelünk budapesti szolgáltató központjába keresünk új munkatársakat - pályakezdő és junior kollegákat teljes, vagy részmunkaidőben, Home Office-ból végzendő munkalehetőségre.

Feladatok

Német anyanyelvű ügyfelekkel történő napi szintű kapcsolattartás, segítségnyújtás (telefonon, e-mailen keresztül) egyszerűbb technikai (first level szintű) problémák megoldása, komplexebb esetek továbbítása a seniorabb kollégáknak, egyeztetés a társcsoportokkal, valamint a hívások adminisztrálása.

A munkavégzés hétfőtől péntekig délelőtt és délután történik, akár részmunkaidőben is (20/30 óra).

Elvárások

- Kiváló német nyelvtudás
- Erős középfokú angol
- Jó kommunikációs és problémamegoldó készség
- Felhasználói szintű informatikai ismeretek

Előny

- ECDL vizsga
- IT affinitás
- Korábban szerzett hasonló tapasztalat

Egyéb

Amit megbízónk kínál:

- a német és angol nyelv napi szintű használata
- modern, belvárosi iroda
- fiatalos és lendületes csapat
- versenyképes juttatási csomag
- kiváló munkakörülmények
- szakmai és nyelvi tréningek
- előrelépési lehetőség

Olyan álláskeresők jelentkezését is várjuk, akik nem pályakezdők, de nyitottak ilyen pozíciók betöltésére és rendelkeznek az elvárt nyelvtudásokkal.

Munkavégzés helye

Budapest

Budapest