Ügyfélkapcsolati munkatárs német nyelvtudással (Budapest)

[ST-UGSSA02]

Ügyfélkapcsolati munkatárs
német nyelvtudással

Megbízónk

Nemzetközi jelenléttel rendelkező ügyfelünk budapesti szolgáltató központjába keresünk - pályakezdő vagy junior kollégákat egyaránt - Ügyfélkapcsolati munkatárs pozícióba.

Feladatok

Német anyanyelvű ügyfelekkel történő napi szintű kapcsolattartás, segítségnyújtás (telefonon, e-mailen keresztül) egyszerűbb technikai (first level szintű) problémák megoldása, komplexebb esetek továbbítása a seniorabb kollégáknak, egyeztetés a társcsoportokkal, valamint a hívások adminisztrálása.

Elvárások

- Kiváló német nyelvtudás
- Erős középfokú angol
- Jó kommunikációs és problémamegoldó készség
- Felhasználói szintű informatikai ismeretek

Előny

- ECDL vizsga
- IT affinitás
- Hasonló területen szerzett tapasztalat

Egyéb

Amit megbízónk kínál:

- a német és angol nyelv napi szintű használata
- modern, belvárosi iroda
- dinamikus, lendületes csapat
- versenyképes juttatási csomag
- kiváló munkakörülmények
- szakmai és nyelvi tréningek
- előrelépési lehetőség

Olyan álláskeresők jelentkezését is várjuk, akik nem pályakezdők, de nyitottak ilyen pozíciók betöltésére és rendelkeznek az elvárt nyelvtudásokkal.

Munkavégzés helye

Budapest

Budapest