Pénzügyi és utaztatási adminisztrációs asszisztens (Budapest)

A budapesti székhelyű, informatikai tanácsadással foglalkozó Quickborn Consulting Kft

Pénzügyi és utaztatási adminisztrációs asszisztens

munkakörbe keres kollégát.

Feladatok:

  • Pénzügyi ügyviteli rendszerben adatok, számlák, bankszámla kivonatok rögzítése
  • Kapcsolattartás külföldi könyvelési irodákkal
  • Utalások előkészítése, kimenő számlák kezelése
  • Távollétek/jelenlétek nyilvántartása
  • Havi munkavállalói költségtérítések előkészítése
  • Utaztatás / utazásszervezés

Elvárások:

  • Minimum középfokú végzettség
  • Angol nyelv társalgási szintű ismerete szóban és írásban (francia nyelvtudás előny)
  • Irodai adminisztrációban szerzett gyakorlat (pénzügyi területen szerzett tapasztalat előny)
  • MS Office ismeretek
  • Proaktív, megoldásközpontú személyiség
  • Pontosság, precizitás
  • Rugalmas, alkalmazkodásra képes személyiség

Munkaidő:

  • teljes munkaidő / min. napi 6 órás részmunkaidő

Munkavégzés helye:

Budapest, 3.kerület

Budapest