Pénzügyi munkatárs (Budapest)

Liberty Incentive és Kongresszus Budapest Kft Pályázatot ír ki az alábbi állás betöltésére:

Pénzügyi munkatárs

Cégünk egy nemzetközi háttérrel rendelkező konferencia és rendezvényszervező cég. 2004 óta folyamatosan dinamikusan növekvő vállalkozás mely nagyrészt külföldi ügyfelek részére szervez Magyarországon és külföldön magas színvonalú rendezvényeket, konferenciákat.
Vállalkozásunk pénzügyi feladatainak elvégzéséhez keresünk egy dinamikus, biztos szakmai tudással rendelkező munkatársat.

Feladatok

  • Integrált vállalati rendszerben adatfeldolgozás
  • Statisztikák készítése
  • Riportok készítése
  • Elemzések, kimutatások készítése
  • Analitikus és főkönyvi tételek rögzítése, ellenőrzése
  • Forecast, budget, strategic plan elkészítésében aktív részvétel

Elvárások

  • felsőfokú gazdasági végzettség
  • angol (szakmai) nyelv ismerete szóban és írásban
  • microsoft office felhasználói ismerete
  • magas szintű excel tudás
  • pályakezdő, vagy néhány éves gyakorlat
  • jó analitikus képesség
  • pontos, precíz, szorgalmas személyiség
  • együttműködés a munatársakkal

Előnyök

  • hasonló munkaterületen szerzett gyakorlat NOVITAX rendszer ismerete előny mérlegképes könyvelői képesítés
  • mielőbbi munkakezdés

Munkavégzés helye

Budapest XII. kerület Munkaidő: Heti 40 óra

Budapest