Portás (Budapest)

Portás

Partner cégünk egy dinamikusan növekvő, technológia-orientált középvállalat, amely szemészeti implantátumok és műtéti eszközök gyártásában vezető szerepet tölt be Európában. Zsámbéki központjukban találhatóak a kutatás-fejlesztés, a gyártás, a logisztika és a minőségirányítás részlegei, míg Budapesten, Franciaországban és Csehországban lokális, Genfben pedig nemzetközi kereskedelmi irodát működtetnek.
Több, mint 60 országba exportálnak, a legfontosabb piacaik között van Németország, ahol partnercégeken keresztül jelentős a piaci részesedésük.

Partnerünk új Portás munkatársakat keres
részmunkaidős foglalkoztatással.

Feladatok

  • Személy és teherforgalom felügyelete
  • Gépkocsiforgalom irányítása és ellenőrzése
  • Telephelyi járőrözési feladatok
  • Telefonközpont kezelése
  • Épületfelügyeleti rendszer ismerete, kijelzéseinek folyamatos figyelése, szükség szerinti beavatkozás
  • Tűzjelzés, egyéb vészhelyzet esetén az épület kiürítésének felügyelete, távfelügyelet értesítése (szükség esetén hatóság)
  • Támadás, betörés esetén a távfelügyelet értesítése (szükség esetén hatóság)
  • Tűzjelző hálózat működésének napi ellenőrzése, ellenőrzés dokumentálása

Elvárások

  • Minimum általános iskolai végzettség
  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • Ellátó rendszerek és a közművek alapfokú ismerete
  • Precizitás, jó probléma megoldó képesség
  • Határozott fellépés

Amit kínálunk

  • Dinamikusan fejlődő innovatív vállalat stabil háttérrel
  • Versenyképes fizetés, béren kívüli juttatások
  • Csapatmunka egy fiatalos és energikus csapatban

Előnyök

  • Személy- és vagyonőri vagy biztonsági őri végzettség és/vagy tapasztalat.

Munkavégzés helye

Budapest XI. kerület

Munkavégzés ideje

Részmunkaidőben napi 4 órában:

  • hétfőtől péntekig 05:00-09:00
  • hétfőtől péntekig 17:00-21:00

Referenciaszám: LM-10860

Budapest