Projekt előkészítő (Budapest)

A hirdetés már lejárt!

A Rio Lámpastúdió Kft a világítástechnikai piac egyik vezető szereplője. A széles termékportfóliójának köszönhetően változatos projekteken vesz részt a műemléki épületektől az ipari csarnokokon keresztül a sportlétesítményekig. Tervezünk, alkotunk, megvalósítunk.

Új kollégát keresünk, aki szakmailag erősítené a csapatunkat. Feladata lesz a projektekben való közreműködés, a kollégák munkájának támogatása.

Bővebben a feladatokról

  • Világítástechnikai tervezés
  • Partnerek, értékesítők műszaki támogatása
  • Ajánlatok készítése
  • Dokumentációk készítése​

Az álláshoz tartozó elvárások

  • Önálló és felelősségteljes munkavégzés
  • Közép, vagy felsőfokú szakirányú végzettség
  • Világítástechnikai jártasság, tapasztalat
  • MS Office, Dialux ismeret

Előny

  • Angol vagy német nyelvtudásod
  • AutoCad ismeret​

Amit kínálunk

  • Fiatal, lendületes csapat
  • Tanulási, fejlődési lehetőségek
  • Hosszú távú munkalehetőség, stabil háttér
  • Versenyképes fizetés
  • Szakmai utazások

Munkavégzés helye

  • 1134 Budapest, Róbert Károly krt. 64-66.

Budapest