Projektmanager (Budapest)

A Duna House Csoport a magyar és a regionális ingatlanpiac meghatározó és hiteles szereplője. A régió három országában van jelen, stratégiai célja, hogy regionális szerepét tovább erősítse.

A Duna House központi irodája új munkatársat keres az alábbi munkakörbe:

Projektmanager

Miért érdemes nálunk dolgoznod?

  • Részese lehetsz egy országos ingatlanközvetítői hálózatnak, amely stabil ügyfélforgalmat biztosít
  • A meglévő projektjeink részletes megismerése
  • Felbecsülhetetlen szakmai tudást szerezhetsz
  • Lendületes csapat, kellemes munkahelyi környezet
  • Önálló és csapatorientált munkavégzés
  • Versenyképes jövedelem
  • Önálló időbeosztás

Mik lesznek a feladataid?

  • Új építésű projektek felkutatása és megbízási szerződés megkötése
  • Új építésű ingatlanok értékesítése
  • Lakóingatlan fejlesztés
  • Beruházóval való folyamatos kapcsolattartás
  • Építési, fejlesztési telkek felkutatása, értékesítése
  • Potenciális ügyfelek felkutatása
  • Ügyfelekkel való kapcsolattartás
  • Tárgyalások lebonyolítása, lakások megtekintése, értékelése, bemutatása
  • Marketing tevékenység, hirdetések feladása, karbantartás

Mit várunk el tőled?

  • Minimum középfokú végzettség
  • Kiváló kommunikáció
  • Pontos, precíz munkavégzés
  • Minimum 1 év értékesítési tapasztalat
  • Rendelkezz személygépkocsival
  • Mind önállóan, mind csapatban megálld a helyed
  • Kitartó és vállalkozói szemlélet
  • Legyél sikerorientált
  • Angol, német nyelvtudás előny

Munkavégzés helye

Budapest I. kerület

Amennyiben hirdetésünk felkeltette az érdeklődésedet, kérjük, küldd el, a fényképpel ellátott önéletrajzodat és motivációs leveledet „Projektmanager” jeligére.
Amennyiben pályázatod megfelel elvárásainknak, egy személyes találkozón mindent megbeszélünk!

Budapest